3 600 HUF
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó-vállalat 43.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Slightly worn out cloth binding, otherwise in good condition.