2 600 HUF
Némäti Kálmán: Nagy-Magyarország ismeretlen történelmi okmánya. Bp., 1911, [Pápai ErnÅ‘ ny.], 78 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, az elülsÅ‘ szennylapnál a kötést megerÅ‘sÃtették, a hátsó szennylap részben hiányzik, az utolsó lapon ragasztás nyomaival, egy-két helyen aláhúzással, a cÃmlapon bejegyzés: Tiszteletpéldány.