5 000 HUF
Fischer Fülöp: A zsidóságról szombatokra. Elmélkedések, Ãrásmagyarázatok és értekezések az összes heti szidrákhoz. LegelsÅ‘ sorban zsidó családok és az érettebb zsidó ifjúság számára. Sárospatak, 1930, Fischer Lajos Könyvnyomdai Műintézete. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A szerzÅ‘ által dedikált példány.