12430. 26. Closed major auction Books: Kitchen and garden
20 000 HUF
0 HUF
jobaházi Dőry Etelke: Eti Tanti Szakácskönyve. Dombóbár, 1933, Moosz Alajos, 131 p Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A borítója kopott.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor