Articuli Diaetales Posonienses Anni M. DCC. XV. Debrecen, 1726, ny.n.+Articuli Diaetales Anni M.DCC.XXIII. h.n., 1723, ny.n.+Articuli Juris Thavernicalis, olim Post Tristem Amissae Budae... h.n., 1726,ny.n., 5+154+28+1+10+131+32+1+3+35 p. Korabeli bordázott gerincű díszes egészbőr kötés, kissé kopott, a kötéstáblákon, és a védőlapokon bejegyzésekkel, szárazpecséttel, intézményi bélyegzővel, latin...
Apáthy István: Kereskedelmi jog. A magyar kereskedelmi törvény alapján. Tekintettel a nevezetesebb európai törvényekre. Első kiadás. Budapest, 1876. Eggenberger (Athenaeum ny.) XVI, 912 p. Korabeli, aranyozott gerincű kissé kopott félbőr-kötésben.
Ozorai József: Az egyházi vagy praediális nemesek és birtokuk. Jogtörténeti tanulmány. Külön lenyomat a "Magyar Sion" 1886. és 1887. évi foyamából. Esztergom, 1887, Buzárovits Gusztáv. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, de egyébként belül jó állapotban. / Paperbinding, with damaged cover, in Hungarian language.
Magyar jogi lexikon öt kötetben. Számos szakférfiú közreműködésével szerkesztette Márkus Dezső. 1-6. kötet. Bp., 1898-1907. Pallas. (4)+VI+806 p. ; (4)+920 p. ; (4)+924 p. ; (4)+912 p. ; (4)+890+(2) p. ; (4)+1180 p. Kiadói, aranyozott, kissé kopott félbőr kötésben.
A mezőgazdaságról és mezőrendőrségről. Valamint a végrehajtási rendelet. Bp., 1895, Pesti könyvnyomda-részvénytársaság. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.