12659. 26. Closed major auction Books: Other rarities
10 000 HUF
0 HUF
Németh László: Széchenyi. Vázlat. Bp., é. n., Bolyai Akadémia (Bolyai könyvek). A szerző kettős dedikációjával. Félvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor