15 000 HUF
Petőfi-almanach. (Szerk. Ferenczi Zoltán.) Bp. 1909. (Petőfi-ház Hölgybiz.) 1 t. (a költő arcképe) 477 p. 500 számozott példányból a 403. számú, kézzel számozott példány. Köttetett.Dávidházi Kálmán könyvkötőmesternél, Debreczenben. Kiadói, magyaros ornamentikával gazdagon díszített, festett, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, körül poncolt aranymetszéssel. Kötésen tintafolt, kis sérülés, néhány lap foltos.