6 000 HUF
Reiner János (szerk.): Dante-emlékkönyv. Budapest, 1924, Stephaneum nyomda R.T. Sorszámozott: 330. sz. példány. Aranyozott, szÃnezett keretlécekkel dÃszÃtett fejezetkezdÅ‘ lapokkal, a külsÅ‘ és belsÅ‘ cÃmlapon szÃnes miniatúra illusztrációval. Kiadói, szÃnes, illusztrált kartonálásban