10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Russische Märchen. (Orosz mese) Nach den Einzelausgaben der Kaiserlichen Druckerei in St. Petersburg aus den Jahren 1901-1903. Szerk.: Dr. Martin Löpelmann. Illusztrálta Iwan J. Bilibin. Berlin, é.n. (1937), Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé maszatos borítóval, 19/20 oldal szakadt, ragasztott, szövegközti és egészoldalas színes illusztrációkkal./ Half-leather-binding, with slightly worn spine, 19/20 page is raunchy, with a lot of colorful illustrations, in German language.