12661. 26. Closed major auction Books: Other rarities
9 000 HUF
0 HUF
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é. n., Franklin Társulat. Gazdagon díszített, aranyozott bőrkötésben, apró kopásnyomokkal, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor