24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos, 1 t. címkép+XXXIX+379+III p.+451 p.+438p.+386p. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Teljes kiadás, az első két köteten pici folttal és az alsó sarkaiknál kisebb kisebb kopással, egyébként szép állapotban.