15 000 HUF
cca XIX század Japán nyelvű kézirat, 4 db színes, vegyes technikájú illusztrációval, papírkötésben, kissé foltos borítóval, az illusztrációknál kopásnyomokkal. / Japanese manuscript from the 19th century, with 4 colorful illustration, slightly worn