Szécsi-Hacker József: Kirakatrendezés kiállításrendezés. Budapest, é.n. (1936), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 288 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borítót az újra kötésnél felhasználták. Alapvetően jó állapotban.
Schweiger-Lerchenfeld Amand - A nővilág. Átdolg. Brankovics György. Bp. 1882 Mach és társa. 2 sztl. 624 l. 20 t. (fametszetes ábra). A kötet több mint 200 fametszetes illusztrációt tartalmaz rajzolta: Wanjura A. Kiadói aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben. Egy előzéklap hiánnyal.
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., (1926) Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, papír tékában gazdagon illusztrálva, jó állapotú
Makkai János: Szép közélet. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott borítóval. A szerző által dedikált!
Jancsovics István: Új magyar-szláv és szláv-magyar szótár. I. Magyar-szláv szótár. Szarvas, 1848, Réthy Lipót, XLVIII+448 p. Korabeli félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a magyar irodalmi művekben, magán és hivatalos iratokban, hirlapokban, folyóiratokban és társalgási nyelvben gyakrabban előforduló idegen szabak megértése és helyes kiejtésére. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, 328 p. Korabeli aranyozott kopottas egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült viseltes, az elülső előzéklapja hiányzik, a hátsó előzékl...
Bain, Francis William: A nagy isten hajában. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Ford. Baktay Ervin. Bp. (1920.) Rózsavölgyi. 176 l. Korabeli bordázott gerincű félbőr-kötésben. Az 50 sorszámozott példányból a 46. merrített papíron bibliophilek részére készült.
Forgách Mihály és Justus Lipsius levélváltása. Bibliofil kiadvány. A szöveget gondozta Stoll Béla, ford. Pirnát Antal. Bev. és szerk. Klaniczay Tibor. (Bp. 1970. Magyar Iparművészeti Főiskola Typografikai Tanszéke.)16 l. 2 t. Studium. Fűzve, kiadói borítékban. Bibliofil, 150 példány