1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉREM / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." Br emlékérem, füllel és nemzetiszín szalaggal (12,46g/32,5mm) T:2,2- patina / Hungary 1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉREM / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." Br commemorative...
1893. Május 21. "1849. Május 21. Szabad Hazáért - A Névtelen Hősök Győzelmének Emléke" fém emlékérem (5,84g/23mm) T:2 / Hungary 21. May 1893 "21. May 1849. For the Free Homeland - Memorial of the Nameless Heroes Victory" commemorative metal medallion (5,84g/23mm) C:XF
1894. Kossuth Lajos halála alkalmából készített gyászolói Br medál, füllel, arcképpel, fekete szalaggal (4g/28mm) T:2 / Hungary 1894. Obituary Br medallion with ear for Louis Kossuth, with a picture of the deceased and black ribbon (4g/28mm) C:XF
~1896. "Gondoljanak mindig barátsággal a Milleniumi Magyarországra, tiszteletteljes üdvözlettel Tolnai Simon úrtól, a budapesti Tolnai Kiadó Vállalat elnökétől" francia nyelvű ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjellel "PENSEZ TOUJOURS AMICALMENT A LA HONGRIE MILLENAIRE ET HOSPITALIERE HOMMAGE DE M. SIMON TOLNAI PRESIDENT DE LA SOCIETE D'EDITION TOLNAI BUDAPEST" (17,41g/37mm) T:2 kis ph. /...
1899. "Aradi Nemzeti Szövetség / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al emlékérem, benne aradi homok(?) (2,71g/24mm) T:2,2- ph. / Hungary 1899. "Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / 1849-1899 Október 6. - Arad" Al commemorative medallion with sand from Arad(?) (2,71g/24mm) C:XF,VF
1902. "Budapesti III. Kerületi Magyar Királyi Főgimnázium Testgyakorló Köre" jelzetlen Ag medál szalag nélkül (26,72g/45x35g) T:2 / Hungary 1902. "Hungarian Royal Grammar School's Sports Club of Budapest 3rd District" Ag medallion without ribbon (26,72g/45x35g) C:XF
1907. "Magyar Úszói Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.SZ. 1907" Ag emlékérem, előlapon fémjel(?), hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (25,35g/38mm) T:1- / Hungary 1907. "Distritct Champion's Medallion of Hungarian Swimming Association - M.U.SZ. 1907" Ag commemorative medallion, hallmark(?) on obverse and "LUDVIG" makers mark on reverse (25,35g/38mm) C:AU
1934. "Magyarországi Királyi Közjegyzők Országos Egylete 1884-1934" Br emlékérem (39,61g/49mm) T:2 / Hungary 1934. "Magyarországi Királyi Közjegyzők Országos Egylete 1884-1934 (National Association of the Hungarian Royal Notaries 1884-1937)" Br commemorative medallion (39,61g/49mm) C:XF