10123.
26. Closed major auction
Graphical art booklets, magazines and brochures
40 000 HUF
9
Vadász Endre: Haláltánc. Tíz rézkarc exlibris. Dr. Kardos László magyar és dr. R. Freiherr v. Hoscheck-Mühlhaimb német bevezetésével. Szeged, 1936. Szegedi Grafikabarátok 2 lev+ 10 t.(10 db. számozott és aláírt rézkarc) Ebből a műből 55 számozott és a művész által aláírt példány jelent meg. Ez a 49. számú példány. Kiadói félvászon tékában. 27x22 cm