10126.
26. Closed major auction
Graphical art booklets, magazines and brochures
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
cca 1970 Képek a kőolaj- és gázipar életéből, 12 metszet neves művészektől, a lapok mérete: 28x40 cm., műbőr mappában: 1. Ismeretlen jelzéssel: Csővezeték szerelés, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 2. Ismeretlen jelzéssel: Szénsavpatron töltés, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 3. Rozanits Tibor (1931-): Olajgyűjtő tankállomás-Algyő, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 4. Molnár Gabriella (1940-): Gázüzemi Látkép (BSB) Algyő, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 5. Ismeretlen jelzéssel: ÁFOR Töltőállomás, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 6. Kovács Imre (1938-) : Szeizmikus robbantás, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 7. Kéri Imre (1945-): HORT Gázpalacktöltő üzen, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 8. Kondor Lajos (1926-2006): Toronyfelállítás, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 9. Váczi András (1928-): Laboratoriumi Vizsgálat Viszkozitás Mérés, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 10. Ismeretlen jelzéssel: DKV. Aromás Üzem, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 11. Váczi András (1928-): Kenőanyag kiszerelés, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm. 12. Csanády András (1929-): Tervezés, rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm.