Ezüst (Ag.) nyaklánc, plasztikus levél csokorral, 14 db tenyésztett gyönggyel, jelzett, h: 47 cm, bruttó:51 g / Silver necklace with cultured pearls (14 p)
Lantot formázó antik ezüst övre akasztható kulcstartó. 1858-as ezüstjellel, mesterjeggyel. / Antique silver key holder with Vienna hallmark and maker's mark 12 cm, 41,3 g
cca 1930 Ezüst cigarettatárca geometrikus mintákkal. Belül aranyozott, későbbi ajándékozási bejegyzéssel, 9x6,5 cm Hozzá hasonló mintájú csíkozott ezüst szipka. / cca 1930 Silver cigarette box with geometric patterns and cigarette holder.9x6,5 cm Total: 127g
Ezüst (Ag.) mécsestartó, jelzett, mesterjeggyel (IF), apró horpadással, m:6,5 cm, h:12,5 cm, nettó: 109 g / Silver candle holder with small dent, hallmark
Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, mesterjeggyel (TS), apró repedéssel az alján, m:7,5 cm, d:9 cm, nettó:91 g / Silver spice holder with small crack, hallmark
Ezüst (Ag.) áttört kis tálka, foltos de jó állapotban, jelzett, mesterjeggyel ( W.D., William Devenport), 11×10 cm, nettó:36 g / Silver inwrought saucer with small spot, hallmark