11784.
26. Closed major auction
Photo
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Ady Endre (1877-1919) portréja, nagyméretű fotó, Székely Aladár felvétele, ceruzával jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×19,5 cm