Bernard Naudin,(1876-1946): I. világháborús katonai propaganda plakát. Lithográfia, papír. Jelzett a kövön. Egy-két kissebb szakadással. / Bernard Naudin, (1876-1946): Emprunt de la défense nationale. French patriot military poster. Lithography, paper, Signed on the stone. Slightly torn at the edges. 80x110 cm
1921 Ernst Kutzer (1881-1965): " Ödenburg. Trauet nicht den schmeichelnden Liedern. Stimmt deutsch!" litográfia, restaurált plakát; Sopron, ne higyj a behízelgő daloknak. Ausztriára szavazást éltető propaganda a Soproni népszavazás idejéből / Asutrian propaganda poster for the Sopron referendum. Color litography poster, restored, 94×62 cm
1918 Katonaünnep Komáromban. Nagyméretű litografált plakát. Bródmann 1918 jelzéssel a Kunossy nyomdából. Jó állapotú, egy nagyobb papírra felkasírozva. / 1918 Soldier festival in Komárno. Large lithographic poster. Glued on a larger paper. 63x92 cm
cca 1930 Adler György (Georg) (1913-1942) Senator celofilter cigaretta reklám plakát. Ofszet. Janina Rt kiadása. Szép állapotban. / Tobacco advertising poster. 62x92 cm
1932 Joe May: Ketten egy autón. Nagyméretű litografált mozi filmplakát Restaurált, egy kis beszakadással. / 1932 Joe May: Two in a car. Large lithographic cinema movie film poster, Restored, with small tear. 90x120 cm
cca 1930 Viktória. Földes Imre és Harmath Béla diadalmas operettje hangosfilmen. Zenéjét szerezte Ábrahám Pál. Nagyméretű litografált mozi filmplakát 90x120 cm Restaurált. / cca 1930 Victoria. Large lithographic cinema operetta movie poster. Restored. 90x120 cm
Munkád megrövidíti a háborút. Keleti Arcvonal Bajtársi Szövetség propagandaplakát. Szign. Szennik György. Bp., 1944, Stádium. Ofszet. 102×74 cm. Javított. Fóliábia csomagolva. / 1944 Large war propaganda poster. Ofset. Restored. Packed in foil. 102×74 cm