30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
1941 Emberek a havason forgatókönyv, írta: Nyírő József, Szőts István. Modern félvászon kötés, 126 oldal,az eredeti borítóját a bekötésnél felhasználták, ami sérült, viseltes, a modern félvászon kötés gerincén kisebb sérülés található. A forgatókönyvben a forgatáshoz köthető jegyzetek, aláhúzások, kiemelések. A filmet Nyírő József novelláiból rendezte Szőts István a Hunnia Filmgyárban, Görbe János, Szellay Alice, Ferenczi Péter, Bihari József, Makláry János szereplésével, díjnyertes, a kritikusok által elismert művészeti alkotás.