Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
Blakney, Raymond Bernard: A course in the analysis of chinese characters. Shanghai, 1926, The commercial press. Egészvászon kötésben, kis kopással / In full linen binding, small tatter.
Offizielles Erinnerungsalbum an das 10. Deutsche Sängerbundesfest. Wien, 1928, R. Lechner. Kissé foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit stained cloth binding, otherwise in good condition.
Verne, Jules: Das land der Pelze. Wien, Pest, 1877, A. Hartleben, 470+2 p. Első német kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, igényesen pótolt címlappal és előzéklappal, német nyelven. Szép, gyűjtői példány. / First German edition. Full linen binding, with replaced front page, in good condition.
Verne, Jules: Reise durch die Sonnenwelt. Wien, Pest, 1878, A. Hartleben, 466+6 p. Első német kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, igényesen pótolt címlappal és előzéklappal, német nyelven. Szép, gyűjtői példány. / First German edition. Full linen binding, with replaced front page, in good condition.
Verne, Jules: Mathias Sandorf. Les Voyages Extraordinaires. Collextion Hetzel. Számos szövegközti illusztrációval. Paris, é.n., Librairie Hachette.Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötés, restaurált gerinccel, francia nyelven. Jó állapotban/ Linen-binding, with restored spine, in French language.