5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhásználták, az eredeti elülső borító sérült, javított. Jó állapotban. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került./ Half-linen-binding, with rebinding cover, with a little bit damaged and repaired original cover, in good condition, in Hungarian language.