4 000 HUF
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt felvonásban. A szerző életrajzával. Kiadta Horváth Döme. Kecskemét, 1856, Szilády Károly. Későbbi aranyozott gerincű kissé kopottas félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel./ József Katona: Bánk Bán. Kecskemét, 1856, Károly Szilády. Half-linen-binding, with a little bit worn cover.