Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva / Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired
Finnország 1968. "Finn Fehér Rózsa Lovagrend" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, "813H" és "P7", eredeti "A. Tillander" gyártói tokban T:1 / Finland 1968. "Order of the White Rose of Finland" enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, "813H" and "P7" in original "A. Tillander" maker's case C:UNC
Orosz Birodalom 1850. "A magyarországi és erdélyi rendteremtésre 1849" jelzetlen Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, a szabadságharc leverésében résztvevő orosz katonák számára adományozva (29mm) T:2,2- / Russian Empire 1850. "Medal for the Pacification of Hungary and Transylvania 1849" unmarked Ag decoration with not original ribbon, awarded to the Russian forces who took part in the campaig...
Spanyolország 1939. "A szabadság nemzetközi önkéntesei 1936-1939" fém gomblyukjelvény (21mm) T:2 / Spain 1939. "Voluntarios Internacionales de la Libertad 1936-1939" buttonhole badge (21mm) C:XF