Art, antiquities

Number of items: 31

Antik ezüst (Ag.) borítású toilette tükör, fa hátlappal, jelzett (1865), mesterjeggyel, támasztórésszel, pótolt tükörrel, hiányzó szögekkel kis horpadással, monogrammal. A HR monogram Navratilné Hegedüs Rózsikát, Jókai Mór unokahúgát jelőli, akinek apja Hegedűs Sándor (1875-1953) író, miniszter. 47×45 cm / Antique silver mirror with hallmark
11067.

190 000 HUF
513,51
558,82
Tevan Margit (1901-1978): Talpas kínálótál, kecske figurákkal, vörösréz, jelzett, m:10 cm, d:17 cm
11068.

20 000 HUF
54,05
58,82
23
Háború előtti bányász díszkabát kiváló és hiánytalan állapotban. jelzés nélkül. / Pre-war miner uniform for special occassions in complete and flawless condition.
11069.

36 000 HUF
97,30
105,88
XX. sz. eleje. Szecessziós asztali lámpa. réz testtel, porcelán foglalattal, eredeti üvegbúrával, új elektromos vezetékkel / Art Nouveau table lamp with original glass, new wire. 34 cm
11070.

24 000 HUF
64,86
70,59
Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél Martiny felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm /  Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription (Martiny) at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm
11071.

Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél "Martiny" felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm / Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription ("Martiny") at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
11
Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett (Gora Trade Mark), m: 23,5 cm /  Wooden pipe with metal head, with hallmark (Gora Trade Mark), with stem, h: 23,5 cm
11072.

Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett ("Gora Trade Mark"), m: 23,5 cm / Wooden pipe with metal head, with hallmark ("Gora Trade Mark"), with stem, h: 23,5 cm

9 000 HUF
24,32
26,47
Angyalkás régi blondel tükör, metszett üveggel, restaurált, apró kopásnyomokkal, 56×47 cm /  Mirror in blondel frame, restored, with small signs of wear, 56×47 cm
11073.

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1900 antik Tula szamovár, réz, jelzett, apró horpadásokkal, hiányos, pótolt fedővel, m: 44 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, 44 cm
11074.

24 000 HUF
64,86
70,59
Faun fejes bronz elektromos (öt izzós) asztali kandeláber, működik, jelzés nélkül, m: 54 cm /  Bronze table candelier, h: 54 cm
11075.

30 000 HUF
81,08
88,24
Antik puttós aufsatz, spiáter, jelzés nélkül, eredeti csiszolt üveggel, m:32,5 cm, d:23 cm /  Antique aufsatz, zamak, without hallmark, with glass, h: 32,5 cm, d: 23 cm
11076.

28 000 HUF
75,68
82,35
Anton Schreiners Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l /  Anton Schreiners Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l
11077.

Anton Schreiner's Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l / Anton Schreiner's Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel historizáló jardiniere, gazdagon díszített ezüstözött alpakka, több rétegű csiszolt ólomkristály üveg betéttel, sérült, jelzett, 42×19×18 cm /  cca 1920 Argentor-Werke Rust & Hetzel jardiniere, silver plated alpacca, with multilayered lead crystal inlay, with hallmark, damaged, 42×19×18 cm
11078.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF