10088. 27. Closed major auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Ruzicskay György (1896-1993): Alföldi táj. Pasztell, papír, gyűrődéssel, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván