Pozsony, Pressburg, Bratislava; Városháza. Idegenforgalmi Bizottság művészlapja. Angermayer Károly kiadása / Rathaus, Fremdenverkehrs-Kommission / town hall. Tourism Committee Art Nouveau art postcard
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Kossuth Lajos tér villamossal. Virágos dombornyomott litho keret. Bediene dich allein kiadása / Platz / square with tram. Emb. floral litho (fa)
~1900 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Kopriwa (Kopriva) Manó Valódi rumburgi és sziléziai vászonraktára. Tulaj az üzlet előtt a Vásár tér 12. szám alatt. Eredeti fotó felvétel! / canvas storage shop. Original photo! (EK)
Pozsony, Bratislava, Pressburg; Vaskutacska, Ferdinánd király vasfürdő korai trolibusszal / Eisenbründl Eisenbad / iron spa, early trolley autobus, Art Nouveau (fl)
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Hal tér a zsinagógával, Rezsmák J. Imperial Kávéháza, Hazai Általános Biztosító, Szentháromság szobor. "Bediene dich allein" / Fischplatz / square, synagogue, cafe, insurance company, monument (EK)
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Terézváros a Vis-heggyel. Duschinsky G. kiadása / Theresienstadt mit dem Wasserberg / panorama view with mountain (kopott sarkak / worn corners)