Bognár György (1944- ) 1988. "A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30" piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. "The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988." piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Koroknay Imre et Grete / Sors bona quid aliud" Br emlékérem (334g/77mm) T:2 / Hungary ND "Koroknay Imre et Grete / Sors bona quid aliud" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (334g/77mm) C:XF
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Szegedi Kis István 1505-1572" Br emlékérem (636g/135mm) T:2 / Hungary 1978. "István Szegedi Kis 1505-1572" Br commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (636g/135mm) C:XF
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Magyar Állami Operaház 1884-1984" Br emlékérem (475g/100mm) T:1- / Hungary 1984. "Hungarian State Opera House 1884-1984" Br commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (475g/100mm) C:AU
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:2 ph. Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF edge error HTÉ 936.
Czinder Antal (1937-) 1972? "Petőfi Sándor / Hol sírjaink domborulnak, Unokáink leborulnak." Br emlékérem eredeti dísztokban (188g/67mm) T:1-,2 / Hungary 1972? "Sándor Petőfi" Br commemorative medal in original case. Sign.: Antal Czinder (188g/67mm) C:AU,XF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. "Kodály Zoltán születésének 100. évfordulójára - Kodály emlékbizottság" Br emlékplakett eredeti díszdobozban (401g/104mm) T:2 kis patina / Hungary 1982. "100th Anniversary - Birth of Zoltán Kodály" Br commemorative plaque in original case (401g/104mm) C:XF small patina