Telcs Ede (1872-1948) 1904. "Thaly Kálmánnak, harczok írójának, béke szerzőjének, 1904. évi márczius 10.-e emlékére, barátai és tisztelői." Br plakett falra akasztható fa táblán (979g/125x206mm) T:2 / Hungary 1904. "To Kálmán Thaly from friends and admirers" Br plaque on wooden base. Sign.: Ede Telcs (979g/125x206mm) C:XF HP 6065var.
Telcs Ede (1872-1948) 1907. "Alpár Ignác építész - Kornfeld Zsigmond elnök / A Budapesti Áru- és Értéktőzsde építésének emlékére. 1907." Br plakett (207,47g/100x67,5mm) T:2 hátlapon fo. / Hungary 1907. "To commemorate the building of the Budapest Merchandise and Stock Market" Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (207,47g/100x67,5mm) C:XF on backside spots HP 6083.
Telcs Ede (1872-1948) 1939. "Dr. Procopius Béla MCMXXXIX." Br emlékplakett (242g/128mm) T:2 / Hungary 1939. "Dr. Bela Procopius MCMXXXIX." Br commemorative plaque. Sign.: Ede Telcs (242g/128mm) C:XF HP II 2875.
Telcs Ede (1872-1948) 1947. "Vízvári Mariska 50 éves nemzetiszínházi tagsága évfordulójára / A Magyar Vallás és Közoktatásügyi Miniszter" Br emlékérem (110,04g/58mm) T:2 / Hungary 1947. "To Mariska Vízvári, for 50th Anniversary of the National Theatre Membership / The Hungarian Minister of Religion and Education" Br commemorative medal. Sign.: Ede Telcs (110,04g/58mm) C:XF
Ispánki József (1906-1992) DN "Budai Nagy Antal 1437" Br emlékérem (201g/66mm) T:2,2- / Hungary ND "Antal Nagy de Buda 1437" Br commemorative medal. Sign.: József Ispánki (201g/66mm) C:XF,VF
Tóth Sándor (1933-) 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina
Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort emlékérem, I. fokozat, perem üres (72,62g/42,5mm) T:1- patina, ph. / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 1st grade, with blank edge. Sign.: Sándor Tóth (72,62g/42,5mm) C:AU patina, edge error Adamo BPa2