5 000 HUF
Evangelikus templomok. Készült az Országos Luther Szövetség munkaközösségében Kemény Lajos, Dr. Gyimes Károly vezetésével. Bp., 1944, Athenaeum, 660 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gazdagon illusztrálva.