2 000 HUF
1943 Filmművészeti évkönyv. XXIV. évf. Szerk.: Lajta Andor, 447 p. Bp., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, korabeli reklámokkal.