15243.
28. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Rézi Néni: Szegedi Szakácskönyv. Negyedik bővített kiadás. Szeged, 1885, Burger Gusztáv. Átkötött egészvászon kötésben, restaurált lapokkal (146., 352.)