10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Magyar Nemzetiségi Zsebkönyv II. Nemes családok I. Bp., 1905, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, VIII+664 p.+11 színes címerkép. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Jó állapotban./ Linen-binding, with worn cover, in Hungarian language.