1 800 HUF
Sztálin, Ioszif Visszarionovics. Rövid életrajz. Rövid életrajz. Írták: G. F. Alexandrov, M. R. Galaktyionov, V. Sz. Kruzskov, M. B. Mityín, V. D. Mocsálov, P. N. Poszpélov. Bp. 1949. Szikra. 131 l. 14 t. Kiadói egészvászon-kötésben.