6 000 HUF
25
Diezel,(Carl Emil)-Mika(Károly): Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. (Különlenyomat a Diezel-Mika: "Az apróvad vadászata" II. kiadásából.) Bp.,[1912],Athenaeum, 150 p.+3 t. Szövegközti rajzokkal, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói festett illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza.