20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Dr. Stiller Mór: Védbeszédek. Sajtó-, és bűnügyekben. 1870-1880. Bevezetésül: Törvényszéki szónoklatunk és ügyvédségünk. Bp.,1881, Pfeifer Ferdinánd. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, 23/24 és 25/26 oldalak lapjai ragasztottak, javítottak.