15097. 28. Closed major auction Books: Law
4 200 HUF
0 HUF
Füredi Mór- Guthi Soma: Kaczagó Themis. Humoros karcolatok a törvényszéki teremből. Bp., 1888, Nádor Kálmán, 175 p Korabeli kopottas félvászon-kötés, 11/12. oldal lapja kissé sérült.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor