15095. 28. Closed major auction Books: Law
6 000 HUF
0 HUF
Schön Tibor: A szabadalmi joggyakorlat kézikönyve. Bp., 1934, Pátria. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván