5 000 HUF
17
Deményi Antal: Az önképző altiszt iránytűje a magánéletben. I-II. rész. Magasabb rendfokozatra és kiváló minősítésre törekvő altisztek kézikönyve. I. rész: Az önnevelés útja, eszközei és célja. II. rész: Illem, modor, udvariasság az otthon és az élettársak lelki összhangja. Bp.,(1934), Szerzői kiadás,(Stádium-ny.),340 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított kötéssel, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták.