9 000 HUF
19
Veltzé Alajos.(szerk.) A mi hőseink: Tisztek. Woinovich Emil vezetése alatt Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, nagyon szép állapotban