4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Hunyady János. Históriai dráma. Bp.,1816, Királyi Magyar Universitás. 1 t. (Hunyady János rézmetszetű képe, Blasius Höfel munkája)+10+308 p. Első kiadás. Korabeli papírkötés, kopott, sérült hátsó kötéstáblával, néhány lapon folt, lyuk.