5 000 HUF
Nemedy Gyula: Emberek én már oly régen repülök! (örökmécses). Bp., 1938, Officina. A szerző és felesége dedikációjával. Bordás Ferenc, Drahos István és mások szignált illusztrációival. 100. számozott példány, készült 200 példányban. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.