22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Puskin Sándor: Anyegin Eugén. Oroszból fordította Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával. Gara Arnold festőmész 8 egészoldalas rézkarcával illusztrálva. A könyvdíszek és kötésterv Végh Gusztáv munkái. Bp., 1920, Genius. 238+1 p.+8 t. (a rézkarcok előtt hártyapapírral.) Kiadói aranyozott antilop-utánzatú vászon-kötés, C kötésben, Gottermayer-kötés, szakadozott karton-tokban, kissé kopottas borítóval, két kijáró hártyapapírral. Számozott (500/111.) példány.