15411. 28. Closed major auction Books: Other rarities
8 000 HUF
0 HUF
Szép Ernő: Sok minden. Bp., 1914, Athenaeum. Korabeli virágmintás egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás! Ritka!
Photo of the item taken by : vörös_iván