10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Sajtó alá rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly. Teljes kiadás. Budapest , 1870, Méhner Vilmos, 1 t. (címkép)+355+415+420+382 p. A négy kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, márványozott lapélekkel, az I. kötet címlapja és az azt követő lap kissé szakadt, ettől eltekintve szép példány.