5 000 HUF
Szemnecz Emil: Katholikus autonómia. A katholikus autonómia multja, jelene s jövendője és a felekezetek autonóm szabályai. Bp., 1897, Hunyadi Mátyás-ny. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval. Az előzéklapon Serédi Jusztinián (1884-1945) bencés szerzetes, későbbi hercegprímás (1927-1945) névbejegyezésével.