3 000 HUF
Szentimrei Márton: Szent Benedek élet és hátasa, s a szerzetesi intézmény történelmi és társadalmi jelentősége. A pannonhalmi sz. Benedek-rend által 1880-ban, sz. Benedek születésének 1400-ik évfordulóján tartott emlékünnepre írta Szentimrei Márton. Komárom, 1880, Ziegler Károly, 500 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél aláhúzásokkal.