15298. 28. Closed major auction Books: Social sciences
5 000 HUF
0 HUF
Kornis Gyula: A lelki élet I-III. Bp., 1917-1919, MTA, 391+463+504 p. Kiadói egészvászon és félvászon-kötés, az I. kötet hátsó szennylapja szakadt, a III. kötet borítója kopottas.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor