4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Leroy-Beaulieu Pál: Az uj socialismus és annak birálata. Bevezető előszót Kautz Gyula írta. Fordította Sasvári Ármin. Bp., 1888, MTA, XII+496 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, három kijáró lappal. Jó állapotban. Ritka! / Paul Leroy-Beaulieu: The new socialism. Bp., 1888, MTA. Leather-binding, with colourless spine, three pages are coming out, in good condition, in Hungarian language. Rare!