15059.
28. Closed major auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
12 000 HUF
Leszák Károly: Kardvívás. A honvédelmi minister ő nagyméltósága 1906. évi január hó 30-án kelt 5791/21 számu rendeletével a Ludovika Akadémia és a honvéd hadapród iskolák számára rendszeresítette. Bp., 1906, "Molnárok Lapja" Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, VIII+129p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel. A Vörösmarty család egy leszármazottjának, Vörösmarty Mihálynak névbejegyzésével, dátumozva (Székesfehérvár, 1907. nov. 4.)